Strom pozvání

Malovat společně na velkou zeď byla nová výzva.

 

Ač jsme si mysleli, že od prvního obrazu si dáme minimálně rok odstup, uběhl měsíc a půl a my už domlouvali další akci.

Malovat na zeď 3×6 metrů, to bylo jasné volání do štětce (jako že do zbraně). No jak jinak tak velkej obraz malovat, než spolu s diváky. Tentokrát jsme si naordinovali 100 hodin. Malovali jsme u kamarádů v módním ateliéru Ultravagant. Byl to sklep, bez sprchy a oken a tak jsme si to tam náležitě užívali. Kromě komfortu byl ale průběh supr a vznikl obraz, který nás saměroval k přemýšlení o dalších dílech, ale tentokrát na velká plátna a bez stříhání.

Obraz je ještě velmi otevřen nápadům, bez větší regulace, ale už získává jiný charakter, protože začátek lépe promýšlíme. Vytvoříme si jednoduchý prostor a ten poté osazujeme a kultivujeme. Tím jsme nastartovali důležitou část postupu budoucích obrazů, kterému říkáme, „udělat si hřiště“.

Ač obraz ještě není tak učesaný a komplexní jako jsou nové obrazy, je to jeden z našich oblíbených. Má krásné barvy, spousta podivností a hlavně velmi útulnou atmosféru

 

Timelapse

Tisky na plátno

Je tu možnost si zakoupit reprodukci obrazu. Reprodukce je kvalitní tisk na plátno na blind rámu, ručně podepsaný autory. Celý proces výroby reprodukcí od skenování po tisk je v naší režii, proto jde veškerý výtěžek přímo nám, autorům. Díky tomu můžeme dále tvořit.

Vernisáž

15.9. Proběhla v Ultravagant ateliéru v Praze na Palmovce vernisáž malby, spojená s výstavou a pop-upem. Akce dopadla skvěle a děkujeme všem, kteří dorazili. Tady je krátký report z večera.

NAPSALI O NÁS

8. 9. 2021
Malba Strom pozvání vznikla během 100 hodin živého vysílání.
Strom pozvání je nástěnná malba, kterou vytvořilo liberecké….

Translate »