E-SHOP

Jme malíři a proto malujeme obrazy. 

Neděláme tedy hrníčky, podtácky, propisky, nebo zapalovače s motivy našich obrazů. Umíme ale udělat sakra dobrý tisky a reprodukce našich obrazů. A protože většina našich obrazů se nevejdou ani do pokoje, je to cesta, jak můžete mít kus našeho umění i u vás doma.
Vydáváme velkoformátové autorské série grafických tisků a sborníků v limitovaných edicích. Tyto edice vydáváme pouze příležitostně v omezeném nákladu, kdy po jeho vyprodání nebude proveden dotisk. Každý tisk je očíslovaný, podepsaný autory a opatřen datem zakoupení. 

Pokud pro vás podepsaný a číslovaný kus tisku nemá přidanou hodnotu, a chcete jen „hezký obrázek“ najdete zde každý rok novou sérií letáků a plakátů z nelimitované série ve formátu A4 a A3 🙂

Naše obrazy v plné podobě vyniknou nejlépe na plátně. Z toho důvodu nabízíme reprodukce našich obrazů ve třech rozměrech tištěné na plátně a napínané na blind rámu. Tisk pod naším dohledem poté distribuuje společnost Artikon. Pro objednávku reprodukcí až k vám domů přejděte na strány Artikon, zde:

PRÁVĚ NABÍZÍME

3,800
Autorské tisky dyptichu "Dva" V limitovaném nákladu 100ks...
2,200
Limitovaná edice 50ks autorských tisků 60x60cm. Autorský tisk...
2,400
V limitovaném nákladu 100ks vydáváme autorskou sérii signovaných...
9,800
Pojeďte s námi na plenérový pobyt 2024! Tentokrát...
200400
Úředník je archetypem svázanosti, a upjatosti, tak co...
200400
Vítejte v džungli na cizí planetě. Kolik zvířat...
200400
Znáte ten pocit, když pozorujete s horkým nápojem...
200400
Pracovní stůl v místnosti, kde ožívají příběhy z...
200400
Zaposlouchej se do šamanova vyprávění o tajemství života....
Translate »