NEJVĚTŠÍ FILMOVÝ OBRAZ VŠECH DOB

Vítejte ve světě skutečného filmového fanouška.

TOTO JSTE VY! Uprostřed obrazu na pohodlném gauči je ukotvená dvojice diváků. Ti reprezentují všechny milovníky filmů a soustředěně hledí přímo na nás. My zase hledíme na ně z televizní obrazovky. Jejich pokoj je zaplaven postavami a divokými událostmi, které můžeme pomocí filmů prožívat.

O jednotlivých scénách by se dalo dlouze povídat, ale ve skutečnosti mluví sami za sebe. Nechte se unášet objevováním dalších a dalších filmů. Některé jsou naprosto zjevné, jiné jsou skryté a poznají je jen opravdový znalci. Ať už jste fanoušky komedií, hororů, akce, nebo romantiky, každý si v obraze najde to své a nejednou vykřikne „Jé a tady je … !

Timelapse

Obraz je napěchován tím nejlepším, co nám stříbrné plátno nabízí. A pokud je tam nějaký film co jste přeci jen neviděli, máte tu skvělé tipy pro doplnění znalostí.

– 243 filmů v jediném obraze

– přes 500 samostatných postaviček

– více než 80 aut, letadel, koní, fotek, vzkazů, tiskovin a dalších filmových rekvizit

– dvě desítky samostatných filmových prostředí a scén přenesených z filmů

– filmový štáb složený z těch nejlepších podle žebříčku ČSFD

PODÍVEJTE SE NA DETAILY OBRAZU

O OBRAZE

Obraz jsme začali malovat v pražském kině BIO OKO, odkud jsme celý proces i vysílali na YouTube a klasicky se tedy mohli diváci zapojit do vymýšlení obsahu, ať už online, nebo naživo, pokud nás v kině navštívili. Po týdnu práce jsme obraz převezli k nám do ateliéru a tam ho dokončili. Ačkoliv měla být celá akce asi na deset dní, obraz jsme si tak užívali, že jsme ho ve finále malovali přes půl roku (čisté práce asi 4 měsíce). Naše první idea byla, že bude v obraze sto filmů. Když jich bylo sto, bylo tam ještě spousta místa v šuplících, policích, skříňkách a na stole, takže jsme si řekli, 200. No když už jsme byli na 243, řekli jsme STOP. Je dobré poznat kdy je obraz hotov a nepřetáhnout to.

 

Samozřejmě v obraze spousta filmů není a zasloužili by si tam být. Takže kdo ví, třeba stejně jako spousta slavných filmů, bude mít i náš obraz druhý díl.

DOPŘEJTE SI FILMOVÝ OBRAZ U VÁS DOMA!

TISKY NA PLÁTNO

Nyní máte možnost pořídit si k vám domů tisk přímo od autorů Filmového obrazu ve špičkové kvalitě na saténový papír archivní papír v různých velikostech.

Originální obraz o rozměru 260x200cm jsme nasnímali profi technikou a složili pomocí zhruba 160ti jednotlivých fotografií. Díky tomu jsou na našich tiscích viditelné i ty nejmenší detaily.

Pro tisk používáme v současnosti tu nejlepší dostupnou tiskařskou technologii pro reprodukci barev a detailů.

AUTORSKÉ PLAKÁTY

Je tu možnost si zakoupit špičkovou reprodukci obrazu. Reprodukce je kvalitní tisk na plátno na blind rámu, ručně podepsaný autory. Celý proces výroby reprodukcí od skenování po tisk je v naší režii, proto jde veškerý výtěžek přímo nám, autorům. Díky tomu můžeme dále tvořit.

DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI

Podívejte se na reportáž vysílanou na České Televizi během malování obrazu.

A nebo si poslechněte reportáž o našem díle na Českém Rozhlasu:

Translate »