Spolupracujeme s Artikonem

Artikon je předním českým dodavatelem výtvarných potřeb.

Artikon a Procesisté spolupracují na vzniku nejen videí zaměřených na malování a výtvarno, ale je jejich hrdým partnerem a distributorem reprodukcí.

Naše spolupráce začala primárně na natáčení výukových videí, které jsme už dříve točili, ale sháněli jsme sponzora a Artikon zase sháněl někoho, kdo by jim taková videa točil, jako součást služeb pro své zákazníky a komunitu. Padli jsme si však rychle do noty a nápady dalších spoluprací začali rychle růst.

Dohodli jsme se tedy na partnerství, ze kterého bude hned několik zásadních bodů.

-Artikon se stane výhradním distributorem reprodukcí procesistických obrazů a podílí se tak i na propagaci naší činnosti.

-Budeme natáčet nejen výuková videa Skicář, ale také budeme testovat produkty a točit krátká videa s typy a triky.

-Máme možnost testovat produkty různých výrobců a vyjadřovat se ke kvalitě výtvarných pomůcek a pomoci tak Artikonu vybírat pro vás to nejlepší.

-Společně s Akrtikonem vytvoříme produktovou značku Procesisté, pro kterou vybereme a nakonfigurujeme to nejlepší z pomůcek, které sami používáme. Budeme vydávat vlastní štětce, skicáky, a úplně nové vychytávky, jako jsou například plenérové kufříky na transport olejomaleb a mnoho dalšího.

Věříme, že tato spolupráce přinese mnoho dobrého všem stranám. Procesistům, Artikonu a zejména vám divákům i praktikům výtvarného umění.

NAŠE PROJEKTY

Podívejte se, na naše společné projekty

VÝUKOVÁ VIDEA

Zdarma se s vámi podělíme o všechny naše znalosti, nabyté praxí
v malování i vyučování.

Projekt SKICÁŘ jsme vydávali již dříve, bez nároku na honorář. Dnes však díky sponzorství Artikonu můžeme každému dílu věnovat více péče a pozornosti a tím snad i posouvat jejich kvalitu. Vyzkoušejte sami 😉

REPRODUKCE OBRAZŮ – Artikon přebírá distribuci reprodukcí našich procesistických obrazů.

 

Tato spolupráce je skvělá, protože Artikon je pro kamenný i online prodej přímo vybudován a nám to tak umožní odlehčení obchodního faktoru a můžeme se více věnovat tvorbě. Kvalita reprodukcí, nafocení i věrnost barev však stále zůstává pod naším bedlivým dohledem, abychom zajistili maximálně věrný zážitek všem milovníkům našich obrazů.

 

PROCESISTÉ– VLASTNÍ PRODUKTOVÁ ŘADA

Spolupráce s Artikonem nám otevírá jedinečné možnosti vytvoření vlastních výtvarných pomůcek, jaké chceme sami používat.

Pracujeme na výběru a nadesignování štětců. Optimální řada pro akryl, olej i akvarel, měkkost chlupů, délka násadek, nejpraktičtější velikosti a šíře. Vlastní skicáková řada, plenérové podložky plné vychytávek z praxe a třeba i plenérové kufříky na bezpečný přenos olejomaleb. Vše a mnoho dalšího je v přípravě.

TESTOVACÍ VIDEA – Přímo na stránkách Artikonu vzniká nová sekce, zabývající se testováním
produktů i praktickou ukázkou práce s nimi

Spolupráce umělců a prodejce výtvarných potřeb dává velkou možnost hlubšího pohledu na prodávané značky a produkty. Společně se zaměříme na zkoumání kvality různých cenových kategorií a výrobců proti sobě navzájem. Pomůžeme vám se zorientovat, co vám stačí pro začátek a co přesně vám třeba dají prémiové produkty.

 

Translate »