Výtvarný bootcamp v atelieru 26.8.-2.9.2023

Týden života v ateliéru, nabytý tvořením
s opravdovými umělci.

CENA S UBYTOVÁNÍM V ATELIERU: 12.000Kč

CENA BEZ UBYTOVÁNÍ : 9.600Kč

Boot camp je událost pro ty, kdo to s tvořením myslí vážně. Každý den bude na jiné téma, jako je zátiší, krajina, portrét, figura, linoryt a mistrovská kopie. Techniky budou libovolné a přístup individuální. Dozvíte se spoustu triků a tipů, zažijete ten pravý umělecký zápal, budeme se o umění bavit, prožívat ho a hlavně ho tvořit.

Pobyt je včetně stravování a vína, takže se nemusíme rozptylovat přízemnostmi. Každý večer bude program jako obrazárna, projekce výtvarných filmů, nebo živé besedování.

Zkušenost nerozhoduje, důležitý je jen zápal, otevřenost a touha se posouvat.

Pro účastníky je připraven denní program rozdělený do dopoledního a odpoledního bloku. Vedle individuálního přístupu ukážeme všem společně veškeré tipy a triky co známe vztahující se k tématu dne. Účastníci bootcampu se seznámí s: 

  • kresba a malba portrétu
  • figurální kresbou
  • zátiší
  • malování krajiny v plenéru
  • zkusíme si kopii mistrů
  • a další 

Během dne budou všichni účastníci tvořit společně s námi a zároveň budou probíhat individuální konzultace. Program bootcampu můžeme upravit i dle individuálních potřeb každého s přihlédnutím na jeho schopnosti a dovednosti. Bootcamp je vhodný pro všechny úrovně dovedností. 

V ceně jsou zajištěné i materiály. Není problém si vyzkoušet i nové techniky, jako je olejomalba, akryl, suchý pastel nebo jiné. S prací a postupy samozřejmě poradíme a nasměrujeme vaše další snažení. 

Během tohoto týdne vám poskytneme veškerou péči a pozornost, aby pro vás byl pobyt v ateliéru nejen inspirativním zážitkem, ale také abyste si z něj odnesli nové dovednosti a schopnosti. 

Počet účastníků je omezen na celkem max 10 lidí.  Kapacita atelieru umožňuje přespání 6ti lidem ve společné místnosti. Pro všechny účastníky bude zajištěna plná penze, káva, čaj a pití dle libosti. 

 

Translate »