Plenérový pobyt na Křivoklátsku 25.8.-31.8.2024

Čtvrtý ročník „nejlepší dovolené léta“

CENA : 9.800Kč

Co si tak jí na týden malovat? Do přírody a na čerstvý vzduch? 
Pojeďte s námi strávit týden plný malování, plenérů, dobré zábavy, vína, ohňů a grilování, diskuzí (nejen) o umění na chatě s plnou penzí na Kokořínsku.
V případě hezkého počasí budeme chodit do okolí objevovat krásy malování v plenéru, v případě deště malovat uvnitř. Během večera si dáme promítání filmů, debaty o umění, Obrazárnu naživo, nebo se těšit nad výsledky prací ze dne.

Týden na chatě plný malování

Na základě výborných předchozích ročníků jsme se rozhodli „nejlepší dovolenou léta“ zopakovat a vyměnit Krkonoše za kopečky okolo řeky Berounky. Opékání buřtů a popíjení vína pod letní hvězdnou oblohou, tak samozřejmě malování ve skvělé společnosti. Dozvíte se spoustu triků a tipů, zažijete ten pravý umělecký zápal, budeme se o umění bavit, prožívat ho a hlavně ho tvořit.

Pobyt je včetně stravování a vína, takže se nemusíme rozptylovat přízemnostmi. Každý večer bude program jako obrazárna, projekce výtvarných filmů, nebo živé besedování ať už u ohně nebo u vína. 

Ubytování bude na samotě u lesa v turistické ubytovně Skryje nedaleko Berounky. Přímo v okolí je spousta krásných míst a zákoutí, která si přímo říkají o namalování. O dostatečný přísun jídla, koláčů a dalších dobrot se postará naše kuchařka, my o fajn atmosféru a vše ostatní.

 Tak pojeďte s námi malovat na týden!

9,800 Kč

V ceně:

-ubytování 
-plná penze (domácí jídlo od vlastní kuchařky, spousta)
-víno co kdo snese
-pohoda
-péče, láska, konzultace, tipy a triky k malování, kreslení a jiné
Plenér je vhodný jak pro začátečníky (těm pomůžeme), tak pokročilé (těm zase poradíme). Maximální počet účastníků je 20 lidí.
 
S sebou:
-malovací potřeby dle vlastního uvážení
-skládací židličku a plenérový stojan
-bačkory nebo papuče
-dobrou náladu

Můžu taky?

Zkušenost nerozhoduje, důležitý je jen zápal, otevřenost a touha se posouvat. Pro ty, kdo s malbou začínají máme připravený úvod do krajinomalby od dětských krůčků. A všem bez rozdílu i individuální konzultace v průběhu celého pobytu. Zkušenější poradíme, jak jejich díla ještě více zlepšit. 

S prací a postupy samozřejmě poradíme a nasměrujeme vaše další snažení. 

Během tohoto týdne vám poskytneme veškerou péči a pozornost, aby pro vás byl pobyt nejen inspirativním zážitkem, ale také abyste si z něj odnesli nové dovednosti a schopnosti. 

 

Dárkový poukaz vyplníme zlatou fixou a podepíšeme. Účastníka poté kontaktujeme se všemi potřebnými informacemi. 

Malé ohlédnutí za předchozími ročníky…

Některé z našich prací…

Kapacita je omezená na 25 účastníků.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit emailem umeni@procesiste.com

Translate »